0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Egypt Premier League
Pyramids FC
-
-
Al Ahly Cairo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Future FC
-
-
Smouha
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
El Ismaily Sporting Club
۱
۱
El Gounah
Finished
۱۸:۰۰
  Europe EURO U19 Group B
Spain U19
-
-
France U19
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Turkey U19
-
-
Denmark U19
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  World Friendly Club Matches
FC Kosice
۰
۰
AS Roma
inprogress
۲۱:۰۰
Al Hilal Riyadh
۲
۰
Al Arabi
Finished
۱۹:۳۰
Huddersfield Town
۲
۴
Aris Limmasol
Finished
۱۹:۳۰
Carshalton Athletic FC
-
-
Merstham FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Chelmsford City
-
-
Barnet
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Internazionale Milano
۱
۰
US Pergolettese
inprogress
۲۰:۰۰
FC Thun
-
-
FC Besa Biel/Bienne
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Maccabi Yavne
۰
۳
Maccabi Yafo Kabilyo
Finished
۱۸:۳۰
Real Espana
۱
۲
Club Xelaju
Finished
۰۱:۳۰
Samsunspor
۰
۱
Almere City
Finished
۱۷:۳۰
  Denmark Superliga
Lyngby BK
۰
۲
FC Copenhagen
inprogress
۲۰:۳۰
  Brazil Serie A
Bragantino Red Bull
۱
۰
Atletico Paranaense
Finished
۰۱:۰۰
Cuiaba MT
۰
۱
Fluminense RJ
Finished
۰۲:۳۰
Fortaleza CE
۳
۱
Atletico Clube Goianiense
Finished
۰۱:۰۰
EC Juventude
۰
۰
Sao Paulo FC
Finished
۰۱:۰۰
  Finland Veikkausliiga
FC Inter Turku
۲
۲
IF Gnistan Helsinki
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Allsvenskan
GAIS
۱
۰
AIK
inprogress
۲۰:۳۰
  Bulgaria Vtora Liga
PFC Minyor Pernik
۱
۲
Botev Plovdiv II
Finished
۱۹:۰۰
CSKA-Sofia II
۰
۱
FC Lovech
Finished
۱۹:۰۰
Ludogorets Razgrad B
۲
۰
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
inprogress
۲۰:۳۰
  Sweden Superettan
Varbergs BoIS FC
۰
۰
Landskrona Bois
inprogress
۲۰:۳۰
  Russia Premier League
Nizhny Novgorod
۱
۳
FK Rubin Kazan
inprogress
۲۰:۳۰
  Indonesia Piala Presiden
Persib Bandung
۰
۱
Pusamania Borneo FC
Finished
۱۶:۰۰
Persis Solo
۲
۲
PSM Makassar
Finished
۱۲:۰۰
  Paraguay Primera Division Reserve
Tacuary Reserves
۱
۱
Club Libertad Asuncion Reserves
Finished
۱۵:۳۰
General Caballero Reserve
۰
۳
Sportivo Luqueno Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  India Calcutta Premier Division
Calcutta Customs
۰
۱
Eastern Railway FC
Finished
۱۳:۰۰
NBP Rainbow AC
۱
۱
Kalighat MS
Finished
۱۳:۰۰
  Malaysia MFL Cup U23
Polis Di-Raja Malaysia U23 (PDRM)
۰
۱
Negeri Sembilan U23
Finished
۱۳:۰۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Bolivar
۰
۰
Always Ready
Finished
۰۱:۰۰
Oriente Petrolero
۲
۱
Guabira Santa Cruz
Finished
۰۳:۰۰
  Argentina Liga Profesional
Velez Sarsfield
۳
۰
Talleres de Cordoba
Finished
۰۲:۳۰
Defensa y Justicia
۲
۲
Boca Juniors
Finished
۰۲:۳۰
  Colombia Primera A
CD Junior de Barranquilla
۲
۱
Boyaca Chico
Finished
۰۴:۳۰
Club Deportivo Los Millonarios
۱
۰
Atletico Bucaramanga
Finished
۰۰:۰۰
Atletico Nacional de Medellin
۲
۱
America de Cali
Finished
۰۲:۱۵
  Poland Ekstraklasa
Stal Mielec
۱
۰
Widzew Lodz
inprogress
۲۰:۳۰
  Czech Republic FNL
FC Vysocina Jihlava
۰
۲
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۹:۰۰
  Chile Primera B
Deportes Recoleta
-
-
Union San Felipe
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
San Luis de Quillota
۱
۳
Santiago Morning
Finished
۰۱:۰۰
  Singapore Premier League
Young Lions
۰
۶
Lion City Sailors FC
Finished
۱۵:۱۵
  Canada Premier League
Cavalry FC
۱
۱
Forge FC
Finished
۰۰:۳۰
  Iceland Besta deild karla
FH Hafnarfjordur
-
-
IA Akranes
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Fram Reykjavik
-
-
Valur Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
  Latvia Virsliga
FS Metta/Lu
۰
۰
Tukums 2000
Finished
۱۸:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1
Kingston City
۰
۴
Bulleen Lions
Finished
۱۴:۰۰
  Kyrgyzstan Cup
Abdish-Ata
۰
۰
Neftchi Kochkor
Finished
۱۵:۰۰
  Bulgaria Parva liga
Hebar 1918 Pazardzhik
۰
۲
PFC Spartak Varna
Finished
۱۹:۳۰
Septemvri Sofia
-
-
Beroe Stara Zagora
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
  Romania Liga I
Otelul Galati
-
-
FC Farul Constanta
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Buzau
۱
۲
Sepsi Sfantu Gheorghe
inprogress
۱۹:۳۰
  Poland 1. Division
Stal Rzeszow
۰
۰
Arka Gdynia
inprogress
۲۰:۳۰
  Chile Primera Division
Colo Colo
۲
۱
Union Espanola
Finished
۰۱:۰۰
  Mexico LIGA MX
Pumas UNAM
۲
۰
Pachuca CF
Finished
۰۲:۳۰
Leon
۱
۱
Necaxa
Finished
۰۴:۳۵
  India Mizoram Premier League
FC Bethlehem
۱
۱
SYS Lunglei
Finished
۱۰:۳۰
Chawnpui
۰
۳
Mizoram
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
Sydney Olympic U20
۱
۴
Manly United FC U20
Finished
۱۳:۰۰
  Norway 3. Division avd. 4
Lillestrom 2
۳
۲
Rana FK
Finished
۱۴:۳۰
Surnadal
۰
۴
Rosenborg BK II
Finished
۱۹:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Fredrikstad 2
۲
۱
Ham Kam B
Finished
۱۶:۳۰
  Myanmar U20 League
ISPE U20
۳
۲
Ayeyawady United U20
Finished
۱۲:۳۰
  Colombia Primera B
FC Leones
-
-
Real Santander
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Tigres FC
۱
۱
Barranquilla FC
Finished
۰۰:۰۰
  Costa Rica Primera Division
LD Alajuelense
۲
۱
Santos de Guapiles
Finished
۰۳:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Skedsmo
۲
۴
Molde FK 2
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Serie B
Botafogo SP
۲
۲
Brusque
Finished
۰۱:۰۰
  Brazil Serie C
Botafogo PB
۱
۰
ABC Futebol Clube
Finished
۰۱:۳۰
Nautico Capibaribe
۲
۲
Athletic Club MG
Finished
۰۱:۳۰
Sao Jose EC
۰
۱
AA Aparecidense
Finished
۰۲:۳۰
  Paraguay Primera Division
Sol de America
۰
۲
2 de Mayo
Finished
۰۲:۰۰
  United States MLS Next Pro League
Chicago Fire FC II
۳
۲
New England Revolution II
Finished
۰۰:۳۰
Crown Legacy FC
۲
۱
Atlanta United II
Finished
۰۰:۳۰
Columbus Crew II
۶
۱
FC Cincinnati II
Finished
۰۱:۳۰
San Jose Earthquakes II
۲
۱
Real Monarchs SLC
Finished
۰۳:۳۰
Houston Dynamo II
۴
۰
North Texas SC
Finished
۰۳:۳۰
Sporting Kansas City II
۳
۱
St Louis City II
Finished
۰۲:۳۰
Inter Miami II
۲
۰
Huntsville City FC
Finished
۰۱:۳۰
New York Red Bulls II
۲
۱
Orlando City II
Finished
۰۲:۳۰
Ventura County
۰
۱
Portland Timbers II
Finished
۰۵:۳۰
  Ecuador Copa Ecuador
Leones Del Norte
۰
۱
Mushuc Runa
Finished
۰۱:۰۰
Manta FC
۱
۳
Deportivo Cuenca
Finished
۰۳:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Zalgiris Vilnius
۰
۰
Siauliai FA
Cancelled
۱۹:۳۰
  Uruguay Primera Division
Boston River
۱
۲
Danubio
Finished
۰۱:۰۰
  Asia AFF U19 Championship
Singapore U19
۰
۵
Malaysia U19
Finished
۱۶:۰۰
Brunei U19
۰
۶
Thailand U19
Finished
۱۱:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE
Deportivo Tachira FC
۱
۰
Zamora FC
Finished
۰۲:۳۰
  Argentina Primera Nacional
CA Atlanta
-
-
Club Atletico Mitre
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۰
Talleres Remedios Escalada
۲
۱
Chacarita Juniors
Finished
۰۰:۰۰
  Nicaragua Nicaragua Cup
Diriangen FC
۲
۲
Matagalpa FC
Finished
۰۳:۳۰
  Myanmar National League Women
Shan United (W)
۱
۴
Yangon United (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Panama LPF
UMECIT
۰
۲
San Francisco FC
Finished
۰۰:۳۰
Alianza FC Panama
۰
۳
Sporting San Miguelito
Finished
۰۲:۴۵
  Dominican Republic Liga Mayor
Universidad O&M FC
۰
۱
Moca FC
Finished
۰۱:۳۰
  North and Central America CONCACAF Championship U20, Group C
Panama U20
۳
۰
Guatemala U20
Finished
۰۱:۳۶
Mexico U20
۴
۰
Haiti U20
Finished
۰۴:۳۶
  Peru Liga 1 - Clasura
Cienciano Cusco
۰
۱
Asociacion Deportiva Tarma
Finished
۰۲:۳۰
  Russia FNL
Rotor Volgograd
۱
۱
Torpedo Moskva
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Campeonato Pernambucano A2
Vera Cruz PE
-
-
Decisao
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Uruguay Reserve League
CA Penarol Reserves
-
-
Liverpool Montevideo Reserves
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CA Progreso Reserves
-
-
Boston River Reserves
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Montevideo Wanderers Reserves
-
-
Miramar Misiones Reserves
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Nacional de Montevideo Reserves
-
-
Deportivo Maldonado Reserves
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Atletico Fenix Montevideo Reserves
-
-
Juventud De Las Piedras Reserves
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Danubio Reserves
-
-
Albion Reserves
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Uruguay Primera Division Women
Boston River (W)
۰
۲
Liverpool Montevideo (W)
Finished
۰۱:۳۰
Racing Club de Montevideo (W)
۰
۹
Club Nacional Montevideo (W)
Finished
۰۲:۰۰
  Argentina Torneo Promocional Amateur
Everton de La Plata
-
-
Social Atletico Television
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Deportivo Camioneros
-
-
Estrella de Berisso
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Cearense C
Alianca CE
-
-
Esporte Club Limoeiro
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A3 Women
Paysandu SC (W)
۱
۲
Vasco da Gama (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Saint Kitts And Nevis SKNFA Premier League
Conaree United
۱
۴
St. Peters Strikers FC
Finished
۰۰:۳۰
Flow 4G Cayon Rockets
۵
۲
SLH St Pauls Utd
Finished
۰۳:۰۰
  Paraguay Championship Women
Libertad Limpeno (W)
-
-
Sportivo Ameliano (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Kingston City U23
۱
۳
Bulleen Lions U23
Finished
۱۱:۴۵
  Chile Segunda Division
Deportes Linares
۳
۰
Real Juventud San Joaquin
Finished
۰۱:۰۰
  Bhutan Premier League
Royal Thimphu College
۴
۲
Samtse FC
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Bulleen Lions (W)
۱
۰
Brunswick Juventus FC (W)
Finished
۱۳:۴۵
  China Super League
Cangzhou Mighty Lions FC
۰
۵
Shanghai Shenhua
Finished
۱۵:۰۵
  Bolivia Campeonato Integracion Women
Independiente Petrolero (W)
۵
۴
Club Pedro Antonio Flores (W)
Finished
۱۷:۳۰
Royal Pari FC (W)
-
-
Deportivo Ita (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  United States NWSL x Liga MXF Summer Cup Women
Washington Spirit (W)
۲
۱
Chivas Guadalajara (W)
Finished
۰۰:۰۰
  United States USL League Two
Flint City Bucks
۲
۱
Fort Wayne FC
Finished
۰۰:۳۰
Asheville City SC
۲
۱
Brave SC
Finished
۰۲:۱۵
  Vietnam U21 Championship
Dong Thap U21
۵
۰
Long An U21
Finished
۱۱:۰۰
  Sweden U21 Allsvenskan, Sodra
Helsingborgs U21
۳
۳
Kalmar U21
Finished
۱۶:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید